Analiz Sentez™ Marka Tescil Belgesi

Şirketimizin adı 1998 ve 2000 yılları arasında, başladığımız ilk danışmanlık hizmetleri sırasında, sloganımız “üçüncü bir göz her zaman iyidir!” ile birlikte ortaya çıkmıştır. 1990’lı yılların başlarında Tunç Çelik’İn okuyup çok beğendiği “paralysis by analysis” başlıklı makale şirketimizin ismine ilham vermiştir.

Gerçekten de bir çok konuşma ve analiz rafine bir sentezle tamamlanmıyorsa, birçok durumda faydasız olmanın ötesinde, zararlı bile olabiliyor.

Analiz Sentez™ markası ile titizlik ve özenle tasarlayıp uyguladığımız yönetim danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’nin ve Türk insanının daha yüksek katma değer üretmesine destek olma arzumuzu sembolize ediyor.

“Analiz” ve “Sentez” kelimelerini güzel oldukları ve hoşumuza gittiği için yan yana getirmedik. Markamız özünde, çalışmalarımızın özünü, yöntemini ve altındaki teknolojiyi de işaret eden bir işarettir.

Çalışmalarımız sağlam teorik bir temelden gücünü alır ve şirketlerin günlük sorunlarını, önerilerimiz ve yönlendirmemizle çözümleyip, şirketleri çok daha yüksek performanslı yeni bir işleyiş ve etkileşim bütünlüğüne çevirişimizi işaret eder.


AnalizSentez_MarkaTescili