Yönetim danışmanı
Proje BAzlı

Yönetim danışmanı

 • Danışmanlık projeleri
RPA programcısı
Proje Bazlı

RPA programcısı

 • RPA uygulamaları
Proje yönetimi elemanı
Yarı Zamanlı

Proje yönetimi elemanı

 • Danışmanlık Projeleri
Raporlama destek ekip üyesi
Yarı zamanlı

Raporlama destek ekip üyesi

 • Çalıştay™ uygulama ekibi
Tanıtım ve bilgi yayılım proje sorumlusu
Yarı zamanlı

Tanıtım ve bilgi yayılım proje sorumlusu

 • Yönetim ekibi

Analiz Sentez Ekibinin Sinerji Katkı Yapmak İstiyorsanız ...

Analiz Sentez Yönetim Danışmanlık Ltd. 2000 yılından beri geliştirip uyguladığı yöntem ve yaklaşımlarla, Türkiye’de fark yaratan “yönetim danışmanlık süreçleri” tasarlamakta ve uygulamaktadır.

İddialı bir ekip olarak, iddiamızı paylaşacak, tüm enerji, yaratıcılık ve zamanını müşterimiz olan iddialı yönetim ekiplerinin başarısı için kullanmak isteyen, iddialı bir ekibin, iddialı bir üyesi olarak çalışmak isteyen iş arkadaşlarına kapımız her zaman açıktır. 

Analiz Sentez olarak, 30 yıllık çalışmalarımız sonucunda oluşturmuş olduğumuz, son derece özel bir çalışma alanı olan yönetim danışmanlık alanındaki özgün disiplin ve birikimizi paylaşmaya hazırız.

Analiz Sentez kariyerinin başlarındaki bir genç için teori ve pratiği birlikte görebileceği bir ortam sağlamaktadır. Bu nedenle böyle bir deneyim en az yüksek lisans ve doktora kadar değerli bir yatırımdır. Bu bakış açısı ile ekibimize yarı zamanlı destek vererek, kariyerinizde sağlam bir ilk adım atabilirsiniz.

Analiz Sentez, kariyerinde ilerlemiş bir profesyoneli için sahip olduğu sektörel ve fonksiyonel birikimi, yönetim danışmanlığı alanına taşıma, bütünsel yaklaşımla iş sonuçları geliştiren yapımızda uzmanlığını adım adım genişletme ve zenginleştirme fırsatı sağlamaktadır.

Bilgilerinizi İletiniz
Bize katılmak için

Bilgilerinizi İletiniz

Yönetim danışmanlık mesleği “yönetim bilimleri teorilerini” şirketlerin özgün koşullarına uyarlamayı gerektiren, çok yaratıcı ve iddialı bir çalışma alanıdır.

 • Eğer hergün bilip yaptıklarınıza yeni bir gözle bakıp,
 • Sürekli daha iyisini aradığınız bir çalışma alanı istiyor,
 • Bunu yaparken yöntem ve deneyim olarak size rehberlik desteği verecek “üçüncü bir göz”ün desteğini gerekli ve faydalı görüyor,
 • Birlikte sinerji yaratabileceğimizi düşünüyorsanız gecikmeden tanışmalıyız.

Kurucumuza eposta gönderin

tunc.celik@analizsentez.com

  Türk iş hayatında seçkin yönetim danışmanlık projeleri geliştirmek için <a href="#">birikim ve enerjimizi birleştirelim! </a>
  İster iş hayatının başında olun, isterse emekli bir yönetici olun ...

  Türk iş hayatında seçkin yönetim danışmanlık projeleri geliştirmek için birikim ve enerjimizi birleştirelim!